O těchto stránkách

O čem to je

Stránky pcvideo.cz vznikají za účelem pomoci nejen začátečníkům v oblasti videa na počítači. Všechny zdejší texty jsem napsal já, Jan Šlahora, pokud však není uvedeno jinak. Vaše dotazy můžete směřovat do diskusního fóra, v pravém menu nazývané jako "Poradna".

O čem to není

Nechci zde psát o programech jako jsou Adobe Premiere, Sony Vegas, nebo třeba Pinacle Studio. To jsou profesionální programy, které se začátečníkům nedostanou do ruky. A pokud ano, je u nich manuál.

Asi je to také dáno tím, že tomu nerozumím...

Přístupnost

Stránky si můžete prohlížet v internetových prohlížečích a to s jakkoli velkým písmem.

Nejlépe ovšem stránky vidíte, pokud máte v Internet Exploreru nastavenou velikost písma na normální, ve Firefoxu na 100%.

Snažím se dodržovat zásady W3C.

Co jsem zač

Jan Šlahora

Jmenuju se Jan Šlahora, bydlím v Jablonném nad Orlicí. Stránky nedělám z finančních důvodů (nemám za to ani korunu), ani z důvodů psychicko/fyzických (nikdo mě k tomu nenutí). Píšu to, abych pomáhal jiným, třeba to někdy někomu k něčemu bude...

Prosím, své dotazy směřujte do Poradny. Díky!

Mrzelo mě, že google na dotaz "Jan Šlahora" nenašel žádný obrázek, takže jsem se rozhodl jednat.

Kontakt na mě

Můžete mi napsat e-mail a to buď pomocí formuláře níže, nebo přes poštovního klienta na adresu slaha@pcvideo.cz.

Vaše dotazy očekávám na Poradně, na otázky zaslané na e-mail nijak nereaguji, díky za pochopení.

Formulář:
Váš mail:
Předmět:
Zpráva:

Práva a kopírování

Všechny články (pokud není uvedeno jinak) jsem napsal já a proto si na ně vyhrazuju veškerá práva. Myslím to vážně. Pokud byste chtěli na svých stránkách něco ode mě použít, napište mi e-maila, domluvíme se.

Video na PC: Vytvořeno v roce 2005 a víc. Autorem je Jan 'Šlaha' Šlahora. Veškerá práva vyhrazena autorům článků. Pokud není uvedeno jinak, jsem to já.